02

Thursday, July

Edmar Rabka - busy Kraków rozkład jazdy

Motywy podróży
 /  / Motywy podróży
Motywy podróży

Motywy podróży

Motywy podróży
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_zdjecie19.jpgWzrost chęci do podróżowania spowodowany jest m.in. tanimi biletami lotniczymi i innymi, coraz większymi zarobkami, a nawet wzrostem pewnej otwartości oraz znajomości języków obcych, zwłaszcza jeżyka angielskiego.

Te oraz wiele innych powodów sprawiają, że we współczesnych czasach turystyka rozwija się doskonale. W wielu krajach, zwłaszcza tych położonych w egzotycznych miejscach, z ciepłym klimatem, jest głównym źródłem dochodów ich mieszkańców. Również sprzedaż pamiątek, tak chętnie kupowanych przez wielu turystów, jest bardzo dobrym zarobkiem.

Interesujące są motywy, które popychają ludzi do udania się w podróż. Nie są to tylko motywy typowo turystyczne, czyli mające na celu zazwyczaj zwiedzanie oraz wypoczynek, mogą być także religijne np. podróż do miejsca kultu albo zdrowotne np. wypoczynek w kurorcie czy miejscowości uzdrowiskowej. Wyróżnia się nawet turystykę biznesową, która oczywiście związana jest z wykonywaną pracą i może obejmować kursy, szkolenia czy imprezy integracyjne.

Podobne wpisy o podróżach i turystyce:

About the author:

Related posts